BİZ KİMİZ

BİZ KİMİZ

2007 yılında kurulan GENÇ TEKNİK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ Faaliyetlerine Shotokan Karate ile başladı. Geleneksel Karate çalışmalrına Japon Karate Birliği JKA nın öğretileri ile devam eden kulübümüz Türkiye JKA nın da İzmir dojo su olarak faaliyetlerini bu alanda devam ettirmektedir.

Türkiye Karate Federsyonuna da bağlı olan kulübümüz, bünyesinde birçok milli takım sporcusu yetiştirilmiş. Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda madalyalar elde etme başarısı kazanmıştır. Kulüp sporcularımız elde ettikleri millilik neticesinde üniversite eğitimleri süresince devletten burs hakları olacaktır.

Kulübümüzün kurucusu ve Antrenörü Murat KARAMARTİNLER Karate sanatıyla 1981 yılında sensei Naci ÖZSOY un öğrencisi olarak küçük yaşta tanışmış ilk olarak Kyokushinkai sitili çalışmıştır. Uzun yıllar ara verdiği Dövüş sporlarına 1993 yılında tekrardan shotokan stili Ahmet DEMİRELLİ SENSEİ ile dönüş yapmış ve ilk siyah kemerini 1996 yılında kazanmıştır. Şimdi 5. dan seviyesinde kıdemli antrenör olarak KARATE çalışmalarına devam etmektedir. Milli takımda antrenörlük görevi, eğitim kurulu alt komisyonunda eğitmen antrenör görevlerinde bulunmuş. Milli hakem seviyesinde olup onlarca siyah kemer sporcu yetiştirmiştir.

Kulübümüzde Kendo sanatının büyük ustası Ajlan ŞAHİN sensei Goju-ryu karate ve kendo eğitimi vermeye başlamıştır. 6. dan seviyesindeki Ajlan sensein Kariyeri müthiş başarılarla doludur 1973 yılından beri Almanya da goju-ryu ve kendo eğitimleri alan sensei bilgi birikimini paylaşmaktan keyif alıyor. Değerli hocamızın çalışmalarını kulübümüzde devam ettirmesi gurur verici.

Aikido sanatını keyifle öğrenebileceğiniz bir dojo GENÇ TEKNİK KULÜBÜ

Genç Hocamız Efe AYDAL 2009 dan bu yana çalışmalarında ara vermedi. AİKİKAİ sistemine bağlı çalışan sensei birçok siyah kemer aikidocu yetiştirdi.